„Den otevřené dráhy“

Slunečný den babího léta přivítal na Masarykově okruhu všechny milovníky motorového sportu při uzavření závodní sezóny 2017, která se konala pod záštitou primátora města Brna Ing. Petra Vokřála.

Děkujeme Nadaci ČEZ, která se svou aplikací „Pomáhej pohybem“ – „Oranžové kolo“ podpořila Dětské centrum rodinného typu Chovánek v Brně Bystrci a Základní školu při FN Dětské nemocnici v Černých Polích.

Naše poděkování patří návštěvníkům, vojákům 74. lehkého motorizovaného praporu z Bučovic, malým slečnám mažoretkám občanského sdružení Lili, kamarádům z Hnutí Slušní lidé a jejich předsedovi Zdeňku Pernicovi, který má ke sportu blízko – je pětinásobným mistrem ČR v thajském boxu a mnoha dalším, kterým se dohromady podařilo vyšlapat celkem Kč 101.730,-. Z toho šek na Kč 51.030,- si převzala Mgr. Marie Plevová, ředitelka ZŠ při FN Dětské nemocnici a šek na Kč 50.700,- obdržela paní Maršálková pro Dětské centrum rodinného typu Chovánek.

  1. ČR lehký motorizovaný prapor „Plukovníka Bohuslava Malečka“ z Bučovic potěšil malé i velké návštěvníky svým programem stejně tak jako malé mažoretky přispěly vystoupením ke skvělé atmosféře při sportovních výkonech dobrovolníků na kolech.

Děkujeme všem, kteří se na této charitativní akci podíleli a přispěli tak svým konáním dobré věci. Malířce Ivaně Barazi, která si na kolo sedla dokonce třikrát, panu prof. MUDr. Vyzulovi, CSc, zástupcům firmy Eprin Zdeňku Sedlákovi a Matěji Pivokonskému, kteří jsou zároveň i dlouholetými partnery Nadačního fondu NIKÉ. Zvlášť upřímné poděkování patří rtm. Lucii Stehlíkové ze 74. lehkého motorizovaného praporu „Plukovníka Bohuslava Malečka“ z Bučovic, dále organizátorům z Automotodromu Brno Petru Boháčovi, tiskovému mluvčímu Jaderné elektrárny Dukovany Ing. Jiřímu Bezděkovi, zástupci Pekařství Křižák Miloslavu Barvíkovi, MUDr. Janě Bradáčové, Ing. Romanu Vašinovi a mnoha dalším.

Atmosféru krásného podzimního dne v depu na Masarykové okruhu vám přiblíží několik snímků v naší fotogalerii.

 

 

Miloslava Vepřeková

ředitelka Nadačního fondu NIKÉ