BESÍDKA S DONEM

Besídka v rámci projektu „Soutěžíme s Donem“ se uskutečnila dne 26. dubna 2017 v kulturním centru Semilasso v Králově Poli. Připomínáme, že Don je bernský salašnický pejsek a spisovatelka Saša Sandras o něm píše ve svých knížkách.

Jedenáctý ročník výtvarně-literární soutěže s Donem pro některé brněnské základní školy I. stupně byl zahájen v listopadu roku 2016 a trval do března roku 2017­. Vyhodnocení s předáním odměn se uskutečnilo nyní v dubnu. Vylosovaným soutěžícím byly uděleny vstupenky na různá divadelní představení, do zoologické zahrady nebo do aquaparku v Kuřimi. Další dárky byly předány vítězným kolektivům díky sponzorům a partnerům Nadačního fondu NIKÉ, který se podílel na uspořádání této besídky, na které účinkovalo Divadlo Na vlnce a svým báječným vystoupením potěšilo malé diváky i družstva malých roztleskávaček, která sklidila od dětí obrovský aplaus.

Úvodní slovo pronesla autorka knih Saša Sandras a přivítala na podiu ředitelku Nadačního fondu NIKÉ paní Miloslavu Vepřekovou, která pozvala malé diváky na připravené občerstvení, podávané o přestávce besídky.

Nadační fond NIKÉ děkuje agentuře Glanc, s. r. o. za bezplatný pronájem sálu v Semilasse a dalším sponzorům, kterými jsou UNITED BAKERIES a. s., pan Tomáš Lhotský, majitel společnosti Automat na jídlo a pití a Mc Donalds, nám. Svobody.

Pokud se budete zajímat o další podrobnosti soutěže, podívejte se web s názvem Donovy stránky.

A nyní vás zveme do naší malé fotogalerie.