VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA MOTO GP BRNO 2016

V rámci akce Autogramiády motocyklových závodníků v Dětské nemocnici Brno, pořádané Nadačním fondem NIKÉ, Automotodromem Brno, Jadernou elektrárnou Dukovany a Dětskou nemocnicí Brno vás nyní krátce seznámíme s vědomostní soutěží pro veřejnost o vstupenky na Moto GP Brno 2016. Vítězové budou veřejně vyhlášeni dne 17. 7. 2016 v 11:45 na autogramiádě motocyklových závodníků v Dětské nemocnici Brno.

Soutěž byla dnem 5. 8. 2016 řádně ukončena. Pro větší možnosti soutěžících byla rozdělena na dvě části – účastníci soutěže měli možnost odpovídat buď na FB Jaderné elektrárny Dukovany nebo na zadaný e-mail, jehož výsledky zpracoval a vyhodnotil Nadační fond NIKÉ. Odpovědí bylo velmi mnoho a dokonce přicházely i po termínu ukončení odpovědí. Celkem přijatých e-mailových odpovědí bylo 161, rozdělené dle jednotlivých soutěžních otázek. Na první otázku odpovědělo 45 soutěžících, na druhou 48, na třetí a čtvrtou byla účast menší, tedy 35 a 33 vytrvalých fandů.

Velký obdiv náleží také dvěma ženám, které se vědomostní soutěži zúčastnily. Byly nejen vytrvalé, ale i rychlé a zasloužily se o první místo jak v kategorii na FB, tak i na e-mailu. První a druhé místo v e-mailové soutěži, kterou jsme vyhodnocovali, najdete ve spodní části naší zprávy.

Moc gratulujeme a doufáme, že se vědomostní soutěže zúčastníte i v příštím roce. Užijte si svou výhru, a pokud budete chtít, můžete se přidat do přátel na FB Nadačního fondu NIKÉ.

Vyhodnocení e-mailových odpovědí vědomostní soutěže o vstupenky na GP Brno 2016

  1. Místo Andrea Štipčáková
  2. Místo Tomáš Kvasnica

motogp