Vánoční stromky splněných přání 2014


V roce 2014 rozsvítil Nadační fond NIKÉ „Stromy splněných přání“ za podpory Maloobchodní sítě BRNĚNKA spol. s.r.o a hotelu Barceló Brno Palace.

Dárečky potěšily děti z Dětského domova pro mentálně a sluchově postižené děti v Ivančicích, malé pacienty dětského oddělení Nemocnice v Boskovicích a dětem, kterým zpříjemňuje stonání v nemocnici Základní škola při Dětské nemocnici Brno. Z celého srdce děkujeme všem lidem dobré vůle, pro které je lhostejnost cizí slovo a pomáhají nám přinést radost těm méně šťastným.

Děti z MŠ Dobrovského v Brně, přinesly pod Vánoční stromek v Brněnce na Purkyňově ulici dárečky pro své kamarády z Dětského domova v Ivančicích.
obrázek 1

obrázek 2Velmi vážně vzaly roli „Ježíška“ děti z MŠ Dobrovského v Brně. Zapojily se do výroby andílků, které na vánočním minijarmarku ve školce prodávaly. Za výtěžek nakoupily dárečky, které děti vybraly na Stromě splněných přání v Brněnce na Purkyňově ulici. S hlubokou úctou se skláníme před paní učitelkou Renatou Holoubkovou a taktéž rodiči, kteří své děti dovedou motivovat tím správným směrem.

Honzík, Monička, Daneček, Martinka, Saša, Fanda, Olinka a Dan. Děti z ivančického Dětského domova budou na JEŽÍŠKA ještě dlouho vzpomínat.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek