SOUTĚŽÍME S DONEM

Závěrečná besídka v rámci akce „Soutěžíme s Donem“ se uskutečnila dne 27. dubna 2016 v Semilasse v Králově Poli. Pro ty z vás, kteří si nemohou vzpomenout, kdo je Don, jen připomínáme, že Don je bernský salašnický pejsek a Saša Sandras o něm píše ve svých knížkách. Projekt Don vede rodiny s dětmi k přátelství mezi sebou, s přírodou, jejími obyvateli a také samozřejmě s pejsky. Do těchto soutěží se zapojují i děti s lehkým mentálním postižením, dyslektici, autisté a děti z dětských domovů Dagmar a Kociánky.

Desátý ročník soutěže „S Donem“ probíhal od listopadu 2015 a skončil v dubnu 2016. Soutěže se zúčastnily školní kolektivy žáků prvního stupně ročníků ZŠ.

Nadační fond NIKÉ uspořádal pro děti závěrečnou besídku, na které vystoupilo Divadlo Na vlnce. Vítězným kolektivům byly uděleny ceny díky sponzorům Nadačního fondu NIKÉ.

Děkujeme agentuře Glanc, s. r. o. za bezplatný pronájem sálu v Semilasse a dalším sponzorům, kterými jsou Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s. r. o., Delta pekárna Brno a panu Tomáši Lhotskému, majiteli společnosti Automat na jídlo a pití.

A pro lepší představivost nahlédněte do naší malé fotogalerie.

soutez1
soutez2