Poděkování za strom splněných přání

Nadační fond NIKÉ vyslovuje hluboké poděkování Maloobchodní síti BRNĚNKA spol. s r.o. , Hotelu Barceló Brno Palace a BAUHAUSU, k. s. Brno, kteří nám umožnili umístit v jejich prostorách Vánoční stromečky splněných přání. Dárečky byly určeny pro děti z Dětského domova pro sluchově a mentálně postižené v Ivančicích, pro dlouhodobě hospitalizované děti na oddělení popálenin ve Fakultní nemocnici Brno, pro dětské oddělení nemocnice v Boskovicích a pro Speciální základní školu v Dětské nemocnici Brno.
Tímto děkujeme všem anonymním dárcům, kteří nezapomínají na to, že  všechny naše děti  si zaslouží krásné vzpomínky na své dětství. Bez jejich pochopení a lidskosti, bychom nikdy nemohli takové akce uspořádat. Děkujeme paní ředitelce, paním učitelkám a zvláště pak malým “DOBRÁČKŮM”, z Mateřské školy Brno Dobrovského , kteří také přispěli k radosti dětí z Dětského domova Ivančice.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA O OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O O O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA