AUTOGRAMIÁDA PRO MALÉ PACIENTY V DĚTSKÉ NEMOCNICI BRNO

Již podvanácté se 17. 7. 2016 uskutečnila autogramiáda mladých motocyklových reprezentantů České republiky v prostorách Teyschelovy haly Dětské nemocnice Brno.

Po přivítání závodníků a pozvaných hostů, kterého se ujala ředitelka Nadačního fondu NIKÉ paní Miloslava Vepřeková, se závodníci společně s čestnými hosty odebrali na jednotlivé kliniky Dětské nemocnice, aby se pozdravili s malými pacienty upoutanými na lůžko. O srdečnou atmosféru se zasloužili nejen motocykloví závodníci – Karel Hanika, Jakub Korfeil, Karel Abraham a juniorský reprezentant Filip Salač, ale také pan primátor Statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál.

Po návštěvě klinik chirurgie 8, neurochirurgie 14 a neurologie paní ředitelka Nadačního fondu NIKÉ předala vstupenky na brněnský závod Moto GP výhercům vědomostní soutěže vyhlášené jejími organizátory Nadačním fondem NIKÉ, AUTOMOTODROMEM Brno a Jadernou elektrárnou Dukovany. Posléze mohli závodníci konečně uspokojit nedočkavé publikum, které již utvořilo slušnou frontu, a chopili se per k podpisu svých fotografií. Byly předány také čepice a trička jako malé dárky, které závodníci pro děti připravili.

Do celé akce se zapojila i Základní škola při Dětské nemocnici, jejíž žáci namalovali krásné obrázky, kterými potěšili závodníky, hosty a pořadatele autogramiády.

Tato milá událost samozřejmě neunikla pozornosti novinářů a fotografů, kteří mi bohužel bránili ve výhledu při fotografování, a tak vám nabízím jen pár záběrů v naší fotogalerii.

Děkujeme pořadatelům i závodníkům za účast na akci, která rozzářila oči nemocných dětí.

autogramiada1

autogramiada2

autogramiada3